ГОЛОВНАГАРЯЧІ НОВИНИПонад 30 незаконних заправок закрили у Рівному

Понад 30 незаконних заправок закрили у Рівному

24 сентября 2019
Понад 30 незаконних заправок закрили у Рівному

На Рівненщині продовжують виявляти незаконні місця торгівлі нафтопродуктами. Лише за понеділок в результаті виїзних рейдів зупинили діяльність 8 нелегальних АЗС у Рівному. Також за результатами 34 перевірок підрозділами поліції області на минулому тижні припинили свою діяльність 16 «тіньових» АЗС. Загалом припинено діяльність 34-х незаконних АЗС на території Рівненської області. Про це йдеться на сайті Рівненської ОДА.

 

Усі об’єкти працювали із порушенням правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами, розповіли в Головному управлінні Держпродслужби в Рівненській області. На автозаправках були відсутні документи щодо встановленої межі санітарно-захисної зони об’єкту, інші дозвільні документи. В межах повноважень правоохоронними органами та органами контролю складено протоколи щодо порушення вимог чинного законодавства.

 

Нагадаємо, на виконання доручення голови Рівненської ОДА Віталія Коваля щодо припинення діяльності незаконних АЗС в області працюють робочі групи у складі представників Нацполіції, екологічної інспекції, управлінь Держпраці та Держпродспоживслужби.

 

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко повідомив, що безпосередньо на гарячу лінію облдержадміністрації 0 800 500 078 було подано 20 звернень громадян щодо "тіньових" заправок. На думку Ігоря Тимошенка, закрити всі незаконні АЗС можна за декілька тижнів активної роботи новоствореного обласного Центру ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами, куди входять представники Рівненської ОДА та всіх контролюючих і правоохоронних служб.

 

Більше про боротьбу із нафтовими "нелегалами" дивіться на відео:

 

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!