ГОЛОВНАГАРЯЧІ НОВИНИ34 мільйона гривень заробила за січень Поліська митниця

34 мільйона гривень заробила за січень Поліська митниця

12 февраля 2020
34 мільйона гривень заробила за січень Поліська митниця

За січень середньоденні доходи Поліської митниці склали 34 мільйона гривень.

 

«За січень 2020 року учасники зовнішньоекономічної діяльності, які здійснюють операції в зоні діяльності  Поліської митниці Держмитслужби спрямували до державного бюджету 679 млн грн митних платежів. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 158 млн грн, або на 31 відсоток», — повідомив в.о. начальника Поліської митниці Олексій Мужев.

 

Основними товарами, за рахунок митного оформлення яких забезпечено надходження митних платежів до бюджету є:

транспортні засоби — 348 млн грн, або 51 %; 
обладнання для виробничих підприємств — 54 млн грн., 8%;
добрива мінеральні — 49 млн грн, 7%;  обладнання для енергетичної галузі 46 млн грн, 7%;
м'ясо та субпродукти  - 30,4 млн грн, 5 %;
нитки, тканини, пряжа — 15 млн грн, 2%.

 

Надходження за рахунок даних товарів обумовлено об’єктивними факторами, насамперед пов’язаними із логістикою, географічним розташуванням отримувачів та особливостями їх господарської діяльності, зокрема, наявністю виробничих потужностей та складських площ, митних складів відкритого типу тощо.

 

Виконуючий обов’язки начальника Поліської митниці Олексій Мужев подякував сумлінному бізнесу, зусиллями якого наповнюється бюджет та звернувся  до суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, що у разі виявлення неправомірних дій, чи бездіяльності з боку працівників митниці, виникнення проблемних питань під час здійснення митних процедур необхідно повідомляти про такі факти до спеціалізованого підрозділу Поліської митниці за номером телефону (0362)25-23-53, або на «гарячу телефонну лінію» Держмитслужби за номером 15-48.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!