ГОЛОВНАГАРЯЧІ НОВИНИ24-річному рівнянину загрожує до 13 років позбавлення волі

24-річному рівнянину загрожує до 13 років позбавлення волі

19 сентября 2019
24-річному рівнянину загрожує до 13 років позбавлення волі

У Рівному засудили 24-річного місцевого жителя за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15 п.п. 5, 10 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 152 КК України (замах на умисне вбивство, вчинений способом, небезпечним для життя багатьох осіб, поєднаний із зґвалтуванням). Про це повідомляє Рівненська місцева прокуратура. 

 

В ході судового розгляду прокурором доведено, що у вересні 2017 року в нічний час доби обвинувачений зайшов до кімнати потерпілої, яка її винаймала в тій же квартирі, що й він, завдав ушкодження по тілу електрошокером та ножем, після чого зґвалтував потерпілу, а також здавлював її шию. З метою позбавлення її життя, відкрив камфори та духовку газової плити на кухні, з яких почав іти газ, та пішов з квартири, зачинивши за собою із зовнішньої сторони замок вхідних дверей, чим створив загрозу вибуху газу.

 

Однак, потерпілій вдалося вийти з квартири та звернутися за допомогою до сусідів. Рівненським міським судом ухвалено обвинувальний вирок та засуджено чоловіка до 13 років позбавлення волі. Вирок на даний час законної сили не набрав.

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!