ГОЛОВНАБлогиСлава Україні!Російська пропаганда страшніша за коронавірус

Російська пропаганда страшніша за коронавірус

Автор
Опубликовано: 12 дней назад (23 марта 2020)
0
Голосов: 0
Російська пропаганда страшніша за коронавірус

Представники української спільноти Греції провели перед грецьким парламентом флешмоб, під час якого нагадали, що вірус російської пропаганди є так само небезпечний, як і коронавірус.
«Маємо зобов’язання допомогти Україні спростовувати брудну пропаганду Москви, протистояти, між всім іншим, і гібридній війні в інформаційному просторі. Таким чином ми, українці в світі, вирішили показати суспільствам, де ми живемо, що «вірус російської пропаганди є настільки ж шкідливим, як і коронавірус». Він знищує сумління незаангажованих людей зумисно неправдивою інформацією, продукує провокативні ситуації і спотворює істину», - зазначила Галина Маслюк.
Як зазначається, під час акції на Площі Конституції українці привернули увагу як мешканців міста, так і туристів. Учасники флешмобу тримали синьо-жовті прапори, плакати з написами «Крим - це Україна» і маски, які символізують профілактику від смертельного вірусу.
Під час акції її учасники також роздавали листівки, в яких йшлося про російські провокації на території України, розповсюдження Росією фейку про громадянський конфлікт в Україні тощо. «Показово, що іноземні туристи цікавилися отримати таку листівку англійською мовою, але прекрасно все розуміли завдяки, серед іншого, плакатам з надписом «Крим - це Україна», - зазначила Галина Маслюк.
Вона зазначила, що Україні потрібна підтримка українців у світі щодо спростування російської пропаганди, і додала: «Найбільш руйнівний вірус для України протягом століть, який забрав десятки мільйонів життів, - це московит».
Активісти української громади в Португалії провели 25 лютого в Лісабоні під російським посольством акцію під гаслом: «Вірус російської пропаганди - страшніший за коронавірус!».
Голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха наголосив, що «українці за кордоном мають відповідальність донести світовим суспільствам про надзвичайно небезпечну загрозу, яку несе російський світ» - «загрозу, яка вимірюється не тисячами інфікованих хворих, але мільйонами жертв Голодоморів, голокостів та спровокованих воєн».
Він зауважив, що «від інфекційних епідемій людство швидко знаходить ліки, від ідеологічних епідемій деякі країни не оговтуються століттями».
Павло Садоха закликав всіх небайдужих українців долучитися до акції «Вірус російської пропаганди - страшніший за короновірус!». Він повідомив кореспонденту Укрінформу, що аналогічні акції плануються українськими громадами в інших країнах світу, зокрема, в Греції, Італії, Іспанії, Німеччині, Франції, Естонії, Ірландії тощо.
95 переглядів

Читайте также:

 • Російська пропаганда в країнах ЄС
  Російська пропаганда в країнах ЄС

  ЄС загалом і Німеччина зокрема є улюбленими цілями російської пропаганди, спрямованої на підрив іміджу Заходу як серед громадян РФ, так і самих західних демократій. Такі висновки містяться в дос...

 • Як російська пропаганда впливає на білорусів
  Як російська пропаганда впливає на білорусів

  У кожному білоруському будинку, де є телевізор, транслюється як мінімум 9 телеканалів. Серед них – РТР-Білорусь, НТВ-Білорусь, МИР. Основна маса контенту на цих телеканалах російського виробницт...

 • Як працює російська пропаганда та як з нею боротися
  Як працює російська пропаганда та як з нею боротися

  Як працює російська пропаганда та як з нею боротися Сьогодні увагу всього суспільства варто звернути, які саме фактори безпосередньо впливають на сприйняття агресії РФ проти України. Більшості ...

 • Російська машина дезінформації
  Російська машина дезінформації

  Американська газета The New York Times опублікувала статтю автора Джо Беккера під назвою «Глобальна машина, що стоїть за зростанням крайньоправого націоналізму». У ній журналіст пише про Швецію...

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!