ГОЛОВНАБлогиСлава Україні!"Ихтамнет" через коронавірус тікають з ОРДЛО

"Ихтамнет" через коронавірус тікають з ОРДЛО

Автор
Опубликовано: 18 дней назад (17 марта 2020)
Редактировалось: 1 раз — вчора в 17:15
0
Голосов: 0
"Ихтамнет" через коронавірус тікають з ОРДЛО

Через поширення коронавірусу збільшилися кількість російських найманців, які покидають “місця несення служби” в тимчасово окупованих районах Донеччини та Луганщини

Про це в повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Так, за інформацією розвідки, командування російських окупаційних військ під приводом запобігання розповсюдження коронавірусу, планує перенесення термінів чергової ротації особового складу “передових підрозділів”.

“У зв’язку з цим у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК збільшилась кількість російських найманців, які самовільно залишають місця несення служби, у т.ч. зі зброєю. Для пошуку дезертирів задіяно оперативно-пошукові групи із залученням представників силових структур т.зв. “республік”, – йдеться у повідомленні.

Для уникнення розголосу в ЗМІ, такі заходи, кажуть українські розвідники, проводяться під виглядом планових тренувань з пошуку військовослужбовців за сигналом “Кольцо” та заходів з протидії тероризму.

Мабуть кадрові російські військові розуміють відсутність належного медичного забезпечення обладнанням та ліками на окупованих Росією територіях Донецької та Луганської областей.
208 переглядів

Читайте также:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!