ГОЛОВНАБлогиСлава Україні!«Чергове викриття злочинної діяльності радянської влади щодо українського народу»

«Чергове викриття злочинної діяльності радянської влади щодо українського народу»

Автор
Опубликовано: 194 дня назад (18 ноября 2019)
0
Голосов: 0
«Чергове викриття злочинної діяльності радянської влади щодо українського народу»

Не пройшло і так багато часу з того моменту як влітку 2019 року на території Рівненської області Дубенського району неподалік урочища Гурби під час пошукових робіт були віднайдені рештки 8-ох бійців УПА, які загинули в боротьбі з частинами НКВС у 1944 році та 25 жовтня 2019 року були перепоховані в крипті Меморіалу «Герої Гурбенської битви».
І от, 14 листопада 2019 року в одному із сіл Володимирецького району Рівненської області археологи знову знайшли наслідки злочинної радянської влади. Так, у кар’єрі с.Іваничі дослідники розкопали залишки 14 вояків УПА.
Зі слів місцевих жителів, колись сюди енкаведисти звозили розстріляних повстанців орієнтовно із 1942 року. Пізніше загиблих повстанців потайки сюди звозили й місцеві жителі, бо їх небезпечно було ховати на кладовищах. Адже за вказівками радянської влади їхні могили розривали, а останки викидали.
Взагалі це місце було таємним, бо радянська влада забороняла про нього говорити. Згодом тут спеціально проклали дорогу, проте люди знали про це поховання, тому за часів незалежності тут встановили хрест і проводили панахиди.
За результатом проведених робіт було встановлено, що всі загиблі – молоді хлопці. В одній із трун було поховано трьох повстанців, в іншій – ще двох, решту – в окремих трунах. На насильницький характер смерті покійних вказує низка фактів: черепи мають ознаки нанесення ударів холодною зброєю, сліди трощі, ймовірно, завданої прикладом гвинтівки. Один із віднайдених останків мав кульовий отвір у нижній кінцівці, в черепній коробці іншого знайдено кулю від пістолету калібру 9 мм.
Із всього цього можна зробити лише один висновок, що це не останні розкопки, які викривають злочинну діяльність радянської влади тих часів. Нам необхідно пам’ятати боротьбу з радянською навалою зараз, під час боротьби з російською, оскільки їх злочинна діяльність не змінилася навіть за період десятиліть. Адже ми боремось за своє: за рідну домівку та кожну сім’ю, за свободу та українську націю, за свою Батьківщину!
62 перегляди

Читайте также:

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!